روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی

مهلت بیمه محصولات باغی در آذربایجان غربی تا بیستم دی ماه تمدید شد
تاريخ نگارش : پنجشنبه ، 11 دي ماه ، 1393
موضوع :


  مسئول حوادث غیر مترقبه و ستاد بیمه جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، با صدور اطلاعیه ای از تمدید مجدد مهلت عملیات بیمه گری محصولات انگورآبی و دیم ، سیب درختی و تنه درختان و از درختان هسته داران نیز درخت آلو تا بیستم دی ماه سال جاری خبرداد.


به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، محمد احرامی با بیان اینکه در سال زراعی جاری تعهدات بیمه گری در کلیه محصولات کشاورزی در مقایسه با سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است، گفت : با توجه به پایان یافتن مدت زمان بیمه پذیری محصولات باغی در استان با رعایت دستورالعمل های جاری صندوق بیمه کشاورزی، مهلت عقد قرارداد بیمه محصولات باغی ازجمله سیب درختی ، انگور و آلو بدون اعمال روش پلکانی با توجه به در خواست باعداران عزیز استان تا بیستم دی ماه امسال تمدید شد.
احرامی افزود : به باغداران توصیه می کنیم با بیمه به موقع محصولات باغی خود، در صورت وقوع خطر و بروز خسارت، بتوانند از حمایت های مالی صندوق بیمه بهره مند شوند.
وی ادامه داد : از کلیه باغداران استان که تا کنون نسبت به بیمه نمودن محصولات باغی خود اقدام ننموده اند تقاضاداریم هر چه سریعتر جهت بهره مندی از مزایای بیمه کشاورزی با توجه به مدت زمان باقیمانده با مراجعه به شرکتهای خدمات بیمه ای مستقر در سطح استان نسبت به عقد قرارداد بیمه محصولات کشاورزی خود اقدام نمایند.
لازم به ذکر است که سهم دولت در این قراردادهای بیمه ای بین 70 الی 88 درصد می باشد که مابقی برعهده فرد بیمه گذار می باشد .


منبع اين مطلب : سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی
http://www.waaj.ir

آدرس اين مطلب در اينترنت :
http://www.waaj.ir/mods.php?id=News&file=article&sid=1596