روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی

640 نفر از کارکنان شاغل در سازمان در مسابقات ورزش شرکت کردند
تاريخ نگارش : پنجشنبه ، 14 ارديبهشت ماه ، 1396
موضوع : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : تعداد640 نفر از کارکنان شاغل در سازمان جهاد کشاورزی استان در طی 8 دوره مسابقات در رشته های مختلف ورزشی که به مناسبت های مختلف در طول سال 95 در سازمان برگزارشد، شرکت کردند .


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، مسیحا مدنی دراولین جلسه شورای ورزش سازمان با بیان این مطلب افزود: این مسابقات در رشته های مختلف ورزشی از جمله والیبال ، فوتسال ، تیراندازی ،دارت ، دو میدانی ، طناب کشی ، تنیس روی میزبین بانوان و آقایان شاغل در سازمان در طی 8 دوره درسال 95 برگزار شد که امسال نیز در نظر داریم این دوره از مسابقات را در طی 10 دوره همزمان با گرامیداشت روز بازنشستگان و آزادی خرمشهرنیز در جهت ایجاد روحیه نشاط و شادابی بین کارکنان سازمان برگزار نمائیم .
مدنی تصریح کرد: در طول سال 95 برای حضور 7480 نفر از کارکنان و تیم های ورزشی سایر دستگاههای اجرایی و ادارات تابعه از سالن ورزشی سازمان برنامه ریزی شد و در این بازه زمانی تعداد 1500 نفر روز از بازنشستگان سازمان به مدت دو روز در هفته از سالن ورزشی میر مسلم موسوی سازمان بهره مند شدند.
وی با اشاره به شرکت 250 نفر از کارکنان در مسبقات کوهنوردی سازمان تاکید کرد: این سازمان در جهت بهره مندی بیشتر خانواده های کارکنان از خدمات تفریحی ورزشی به تعداد دو روز در هفته جلسات شنا برای 4200 نفر از آقایان و 2500 نفر از بانوان را در طول سال گذشته برگزار کرده است .
وی ادامه داد : در سال 96 نیز تعداد 75 جلسه شنا نیز برای حضور کارکنان و خانواده های آنان برنامه ریزی شده است .
در ادامه این جلسه اعضای شورای ورزش سازمان به ارائه نظرات و دیدگاههای خود در جهت برنامه ریزی برای بهره مندی بیشتر از اوقات فراغت و توسعه ورزش های همگانی در بین کارکنان و خانواده های آنان پرداختند .
لازم به ذکر است که در حال حاضر مسابقات ورزشی فوتسال با حضور تیم های 14 دستگاه اجرایی استان به مدت ده روز در سالن ورزشی میر مسلم موسوی سازمان در حال برگزاری است .


منبع اين مطلب : سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی
http://www.waaj.ir

آدرس اين مطلب در اينترنت :
http://www.waaj.ir/mods.php?id=News&file=article&sid=4058