روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی

فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان مهاباد از واحدهای تولیدی و طرح های کشاورزی بازدید کردند.
تاريخ نگارش : يكشنبه ، 8 آبان ماه ، 1390
موضوع :


  به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان مهاباد ، معاون استاندار و فرماندار شهرستان مهاباد و جمعی از مسئولین و اعضای شورای تامین آن شهرستان از واحدهای تولیدی ، مزارع و طرح های کشاورزی بازدید کردند .


طرح آبیاری قطره ای در روستای کوسه کهریزه از جمله طرح هایی بود که مورد بازدید واقع شد . این طرح در زمینی به مساحت 120 هکتار در حال اجرا میباشد که تاکنون مبلغ 1 میلیارد و 200 میلیون تومان در این طرح هزینه شده است که از این مبلغ 840 میلیون تومان در قالب تسهیلات بانکی و 420 میلیون تومان نیز یارانه دولتی میباشد. این پروژه تاکنون 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .
مجتمع دامداری جهاد آباد ، مرکز پرورش بوقلمون به ظرفیت 3700 قطعه و طرح بتنی کردن کانالهای 3 و4 در روستای حاجی خوش ،نیز مورد بازدید قرار گرفتند .
گفتنی است در مرحله اول طرح بتنی کردن کانالهای 3 و 4 در روستای حاجی خوش 17 کیلومتر کانال با هزینه یک میلیارد و 350 میلیون تومان احداث خواهد شد که تاکنون کار بتنی کردن 3 کانال به اتمام رسیده است و دو کانال دیگر آماده بتن ریزی می باشد . این طرح از مصوبات دور سوم سفر ریاست محترم جمهور و هیات همراه به استان آذربایجان غربی و شهرستان مهاباد میباشد.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان مهاباد با حضور در مزرعه چغندر قند واقع در روستای قزل قوپی از چغندرکار نمونه کشور تقدیر نمود . آقای خالد کریمی ، چغندرکار مهابادی توانسته است در هر هکتار 5/159 تن چغندر قند برداشت نماید.
کد خبر : 413           ساعت : 22:54:13           تاریخ : 08-08-1390مرکز اطلاع رسانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی 


منبع اين مطلب : سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی
http://www.waaj.ir

آدرس اين مطلب در اينترنت :
http://www.waaj.ir/mods.php?id=News&file=article&sid=413