حمایت از کالای ایرانی

حمایت از کالای ایرانی
 

منوي اصلي

 سامانه مدیریت تسهیلات بانکی 
 توسعه سامانه های نوین آبیاری 
 ثبت نام شناسنامه بهره بردار 
 درخواست صدور پروانه 
 سامانه ثبت اطلاعات ایثارگران 
 سامانه ثبت نام تسهیلات بانکی 
 سامانه خدمات فنی و مشاوره ای 
 سامانه رسیدگی به شکایات سازمان جهاد کشاورزی 
 سامانه سوخت 
 سامانه شناسنامه بهره بردار 
 سامانه فراگیر آموزش کارکنان 
 سامانه کارمند ایران 
 طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی 
 فرم بازدید و نظریه کارشناسی 
 هواشناسی و سیبستم باران 
 پنجره واحد خدمات الکترونیک و ثبت درخواست مجوز 
 فرآیند ارائه خدمات مدیریت صنایع تبدیلی و غذایی 
 فرآیند ارائه خدمات معاونت بهبود تولیدات دامی 
 فرآیند ارائه خدمات معاونت بهبود تولیدات گیاهی 
 فرآیند ارائه خدمات معاونت توسعه مدیریت و منابع 
 پرسشنامه طرح تکریم ارباب رجوع 
 آرشیو خبری 
 آشنایی و ارتباط با مسئولین 
 اطلاعات تماس با سازمان 
 اهداف كلان وزارت جهاد كشاورزی 
 تاريجچه و قانون تشكيل وزارت جهاد كشاورزی 
 ساختار تشکیلاتی 
 سياستهای كلی نظام اداری 
 منشور اخلاقي سازمان 
 وظايف و اهداف جهاد كشاورزی 
 پيام رئيس سازمان 
 اداره کل امور عشایر 
 اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری 
 اداره کل دامپزشکی 
 سازمان تعاون روستایی استان 
 سازمان نظام مهندسی کشاورزی 
 صندوق توسعه کشاورزی 
 مجتمع آموزشی جهاد کشاورزی 
 مرکز تحقیقات کشاورزی 
 نظام صنفی کشاورزی 
 حوزه نمایندگی ولی فقیه 
 معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی 
 معاونت بهبود تولیدات دامی 
 معاونت بهبود تولیدات گیاهی 
 معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی 
 روابط عمومی 
 مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات 
 مدیریت امور اراضی 
 مدیریت تعاون روستایی 
 مدیریت حراست سازمان 
 مدیریت شیلات 
 مدیریت صنایع کشاورزی 
 مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی 
 پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) 
 گروه نوسازی و تحول اداری 
 آرشیو خبری 
 فرایند های خدمت 
 لیست شرکت های خدمات فنی و مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی 
 اداره کل هواشناسی 
 استانداری 
 صدا و سیما 
 بانک اطلاعات داده های کشاورزی 
 تنوع گیاهان دارویـی در آذربایجـان غربی و تاثیر آن بر اقتصاد و توسعه بخش کشاورزی استان 
 بخشنامه ها و دستورالعمل ها 
 سازمان اموراراضی کشور 
 سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی 
 مرکز آمار ایران 
 نقشه جامع علمی کشاورزی 


 

نظرسنجي

اين بلوک فاقد محتوا مي باشد .
 

پیوندها

 
اين نشانگر را هنگام مطالعه متن به جاي مورد نظر انتقال دهيد

اخبار سازمان: اولین جلسه کمیته روستایی وعشایری ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی درجهاد کشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد

 
  رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: هدف از برگزاری جشنهای مردمی در دهه مبارک فجر ، تببین جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهداف حرکت انقلابی مردم برای رهائی از استکبار و ظلم ستیزی است .
به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، اسمعیل کریم زاده در اولین جلسه کمیته روستایی وعشایری ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور کلیه اعضای این ستاد در سالن جلسات ساختمان شماره یک سازمان جهاد کشاورزی اسان ترتیب یافت ، اظهارکرد: ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین و انتقال ارزش ها، خدمات و دستاوردهای نظام خصوصا در بخش کشاورزی به نسل جوان است ، به جهت اینکه دوران پیروزی انقلاب را درک نکرده و اکنون نیز در معرض تهاجم فرهنگی استکبار جهانی قرار دارند .
کریم زاده در ادامه با بیان اینکه دهه فجر، جشن پیروزی انقلاب است و باید برنامه‌های این ایام امیدبخش و بانشاط برگزار شود، از تمام اعضای کمیته خواست تا با جدیت بیشتر در برگزاری و اجرای برنامه‌های دهه فجر بکوشند و دستاوردهای مهم بخش کشاورزی را در این ایام برای مردم بازگو کنند .
وی ادامه داد: طبق فرموده رهبر کبیر انقلاب "عشایر ذخایر انقلابند" و در استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه جنگ تحمیلی نقش ارزنده ای را ایفا نمودند، که در این راستا ارتباط و صمیمیت خود را با این قشر باید افزایش دهیم چرا که حضورهر چه بیشتر مسئولین در مراسمات باعث دلگرمی مردم است .
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی نیز در این جلسه بر ضرورت مشارکت حداکثری روستاییان و عشایر در برگزاری برنامه ها و جشن های مردمی ایام دهه فجر تاکید کردو افزود: دهه فجر انقلاب اسلامی از رشحات اسلام است و آئینه ای است که خورشید اسلام در او درخشید و این دهه بایدهمچون مراسم و اعیاد مذهبی گرامی داشته و با عظمت و شکوه خاصی به صورت مردمی برگزار شود.
حجت الاسلام و المسلمین سیدحامد ساجدی نژاد ، رییس کمیته روستایی وعشایری ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان با اشاره به حماسه 9 دی اظهار کرد : این روز روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است که در این روز مردم با بصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی به همه فتنه گران و دشمنان نشان داد كه پيوند ملت با آرمان هاي امام، شهدا، انقلاب و ولايت، پيوندي عميق و ناگسستني است و ريشه در اعتقادات ديني دارد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان ادامه داد : امسال ما می‌خواهیم تمام همت و سعی‌مان را به کارگیریم که بیشترین مشارکت را در روستاها ایجاد نماییم و همه مجموعه‌ها با بکارگیری تمام توان خود بتوانند ستاد دهه فجر را در روستا تشکیل و براساس آن با تمام ظرفیت‌ها و توان در اجرای برنامه ها به جلو حرکت نمایند.
وی خاطر نشان کرد: برگزاری مسابقات قرآن کریم و نقاشی در سطح روستاها و مناطق عشایری ، آموزش دانش آموزان روستایی در زمینه تولید محصول سالم و اعزام اکیپ های سیار دامپزشکی و واکسیناسیون دامی به این مناطق و ارائه خدمات رایگان کشاورزی توسط شرکتهای فنی و مشاوره ای از جمله برنامه های مصوب این کمیته می باشد که در این ایام مبارک اجرا خواهد شد.
در ادامه محمد دیبایی سرپرست اداره روابط عمومی جهاد کشاورزی استان نیز گفت : 22 مورد برنامه اجرایی جهت برگزاری در ایام الله دهه فجر در سازمان در نظر گرفته شده است که در قالب کمیته های تخصصی و طبق جدول زمان بندی در این ایام اجرا خواهد شد.
دیبایی ادامه داد : افتتاح پروژه های عمرانی ، اقتصادی و تولیدی در مناطق روستائی و عشایری و رونمائی از طرحهای تحقیقاتی کشاورزی، اعزام اکیپ های سیار دامپزشکی و واکسیناسیون دامی به مناطق روستایی و عشایری توسط اداره دامپزشکی و ارائه خدمات رایگان کشاورزی توسط شرکتهای فنی و مشاوره ای ، دیدار با خانواده های معظم شهدا و برگزاری جشن میهمانی لاله هااز جمله برنامه های مصوب این کمیته می باشد که در این ایام مبارک برگزار خواهد شد.
دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر سازمان ، برگزاری مراسم های جشن پیروزی انقلاب در مراکز دهستانها و جهاد کشاورزی شهرستانها، نشست مطبوعاتی ریاست سازمان و نشست با تشکلها و نمونه های کشاوزی، حضور ریاست یا مدیران سازمان در برنامه های ویژه رادیوئی و تلویزیونی و خطبه های نماز جمعه جهت ارائه عملکرد و دستاوردهای سازمان ،برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی، و نمایشگاه عکس پیروزی انقلاب اسلامی ،اجرای برنامه های فرهنگی،مقاله نویسی، مسابقات ورزشی و قرآنی را ازدیگر برنامه های مصوب این ستاد عنوان کرد که درطول ایام دهه فجر برگزار می شود.
در ادامه این جلسه هر یک از اعضای ستاد دهه فجر سازمان به بیان دیدگاهها و ارائه نکته نظرات و پیشنهادات خود در راستای هر چه با شکوه تر برگزارنمودن برنامه ها و مراسمات در این ایام پرداختند.
 

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ، 8 دي ماه ، 1395 توسط waajadmin

 
 

لينكهاي وابسته

 

امتياز به خبر

امتياز متوسط: 0
آراء: 0

لطفا با انتخاب گزينه مناسب به اين مطلب امتياز دهيد :

عالي
خيلي خوب
خوب
معمولي
بد

 

انتخاب ها

 
"اولین جلسه کمیته روستایی وعشایری ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی درجهاد کشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد" | ورود / عضويت در سايت | 0 نظر
مسئوليت نظرات ارائه شده بر عهده كاربر مي باشد .
درگاه در قبال متن نظرات ارائه شده تعهدي ندارد !

كاربران مهمان حق ارائه نظر در مورد مطالب اين درگاه ندارند . لطفا فرم عضويت در سايت را تكميل نمائيد.