حمایت از کالای ایرانی

حمایت از کالای ایرانی
 

منوي اصلي

 سامانه مدیریت تسهیلات بانکی 
 توسعه سامانه های نوین آبیاری 
 ثبت نام شناسنامه بهره بردار 
 درخواست صدور پروانه 
 سامانه ثبت اطلاعات ایثارگران 
 سامانه ثبت نام تسهیلات بانکی 
 سامانه خدمات فنی و مشاوره ای 
 سامانه رسیدگی به شکایات سازمان جهاد کشاورزی 
 سامانه سوخت 
 سامانه شناسنامه بهره بردار 
 سامانه فراگیر آموزش کارکنان 
 سامانه کارمند ایران 
 طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی 
 فرم بازدید و نظریه کارشناسی 
 هواشناسی و سیبستم باران 
 پنجره واحد خدمات الکترونیک و ثبت درخواست مجوز 
 فرآیند ارائه خدمات مدیریت صنایع تبدیلی و غذایی 
 فرآیند ارائه خدمات معاونت بهبود تولیدات دامی 
 فرآیند ارائه خدمات معاونت بهبود تولیدات گیاهی 
 فرآیند ارائه خدمات معاونت توسعه مدیریت و منابع 
 پرسشنامه طرح تکریم ارباب رجوع 
 آرشیو خبری 
 آشنایی و ارتباط با مسئولین 
 اطلاعات تماس با سازمان 
 اهداف كلان وزارت جهاد كشاورزی 
 تاريجچه و قانون تشكيل وزارت جهاد كشاورزی 
 ساختار تشکیلاتی 
 سياستهای كلی نظام اداری 
 منشور اخلاقي سازمان 
 وظايف و اهداف جهاد كشاورزی 
 پيام رئيس سازمان 
 اداره کل امور عشایر 
 اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری 
 اداره کل دامپزشکی 
 سازمان تعاون روستایی استان 
 سازمان نظام مهندسی کشاورزی 
 صندوق توسعه کشاورزی 
 مجتمع آموزشی جهاد کشاورزی 
 مرکز تحقیقات کشاورزی 
 نظام صنفی کشاورزی 
 حوزه نمایندگی ولی فقیه 
 معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی 
 معاونت بهبود تولیدات دامی 
 معاونت بهبود تولیدات گیاهی 
 معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی 
 روابط عمومی 
 مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات 
 مدیریت امور اراضی 
 مدیریت تعاون روستایی 
 مدیریت حراست سازمان 
 مدیریت شیلات 
 مدیریت صنایع کشاورزی 
 مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی 
 پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) 
 گروه نوسازی و تحول اداری 
 آرشیو خبری 
 فرایند های خدمت 
 لیست شرکت های خدمات فنی و مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی 
 اداره کل هواشناسی 
 استانداری 
 صدا و سیما 
 بانک اطلاعات داده های کشاورزی 
 تنوع گیاهان دارویـی در آذربایجـان غربی و تاثیر آن بر اقتصاد و توسعه بخش کشاورزی استان 
 بخشنامه ها و دستورالعمل ها 
 سازمان اموراراضی کشور 
 سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی 
 مرکز آمار ایران 
 نقشه جامع علمی کشاورزی 
 تلفن های سازمان 


 

نظرسنجي

اين بلوک فاقد محتوا مي باشد .
 

پیوندها

 
اين نشانگر را هنگام مطالعه متن به جاي مورد نظر انتقال دهيد

معاونت برنامه ریزی: اولین جلسه شورای هماهنگی معاونین و‌مدیران سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در سال 96 برگزارشد / تاکید بر اهتمام ویژه در جهت رونق اقتصادی و تولید ، توسعه صادرات غیرنفتی در استان / اجرای برنامه های ارتقاء بهره وری و افزایش تولیدات محصولات راهبردی

 

 اولین جلسه شورای هماهنگی معاونین و‌ مدیران سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی به منظور هماهنگی و تبیین سیاستها و برنامه های اقتصاد مقاومتی و همچنین برنامه ششم توسعه اقتصادی در سال 96، با حضور کلیه معاونین و مدیران سازمان در سالن همایش شهید باکری جهاد کشاورزی استان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، اسمعیل کریم زاده رییس سازمان جهاد کشاورزی استان دراین جلسه با اشاره به اقدامات و موفقیت های سازمان در سال گذشته اظهار کرد: خوشبختانه وزارت جهاد کشاورزی با حداقل امکانات و اعتبارات بیشترین پیشرفت و بهره وری را در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی داشته است و این سازمان نیز در سال 95در سایه تلاش و کوشش بهره برداران، کشاورزان، مروجان و مدیریت مناسب مدیران سازمان در اجرای این برنامه ها و تامین امنیت غذایی و خودکفایی در تولید محصولات کشاورزی به موفقیت های چشمگیری نائل شد.
کریم زاده گفت: در سال جاری که با تدبیر رهبر معظم انقلاب به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است باید تلاش و اهتمام بیشتری در جهت رونق اقتصادی و تولید ، توسعه صادرات غیرنفتی و بویژه رفع مشکل بیکاری جوانان و افزایش درآمد کشاورزان همچون سالهای گذشته داشته باشیم و در اولویت کارهای اجرایی خود قرار دهیم .
وی تصریح کرد: رونق تولید و اشتغال و همچنین توسعه صادرات در گرو مبارزه با قاچاق و تجهیز زیرساخت های گمرکی در مبادی رسمی استان است که با تجهیز و توسعه این بخش، ظرفیت صادرات غیرنفتی استان مخصوصا" در بخش کشاورزی ارتقا پیدا می کند.
کریم زاده اضافه کرد: رشد مثبت اقتصادی در بخش های مختلف اقتصادی خصوصا بخش کشاورزی ،تامین امنیت غذایی با خوداتکایی در تولید محصولات اساسی،توسعه زیرساختهای بهره وری تولید بخصوص مکانیزاسیون،خودکفایی در تولید محصولات استراتژیک مخصوصا" گندم ،تولید انواع نهاده ها با اتکا به توان داخلی، از دستاوردهای دولت در بخش کشاوزی برای تحقق شعار سال در سال گذشته بود که امسال نیز با اتکا به شعار سال جدید برنامه ریزی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در دستور کار سازمان قرار دارد.
این مسئول افزود: در سال گذشته در جهت تحقق برنامه های ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، تعداد۸۸۲ طرح راکد و نیمه فعال بخش کشاورزی استان شناسایی شد و برای بازگرداندن 772 طرح به چرخه تولید از کار گروه رفع موانع تولید استان مصوبه دریافت کردیم که در این زمینه از نظر تعداد پروژه جزو اولین استانهای کشور هستیم و برای ۷۷۲ طرح کشاورزی تسهیلات بانکی مصوب شد که تاکنون مبلغ ۷۶ میلیارد تومان در این زمینه جذب شده است .
وی خاطر نشان کرد: درسال 95 در راستای توسعه صادرات محصولات کشاورزی استان به خصوص سیب ،انگور و کشمش مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی مصوب شد که تاکنون به میزان ۲۴۰میلیارد تومان پرونده متقاضیان برای دریافت تسهیلات تحویل سیستم بانکی شده است که باجذب این اعتبارات شاهد رونق اقتصادی وایجاد اشتغال پایدار در استان خواهیم بود.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان با تاکید بر اینکه باید طوری برنامه ریزی کنیم که اهداف پیش بینی شده قابل حصول و وصول باشد ، ادامه داد: مدیران در تهیه و تدوین برنامه های اقتصاد مقاومتی حوزه خود باید امکانات و قابلیت ها را لحاظ کنند تا بتوانیم در پایان سال به اهداف تعیین شده دست پیدا کرده و برنامه های مبتنی بر اقتصاد مقاومتی را نیز محقق سازیم.
وی اهداف کلی اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی و منابع طبیعی را مشارکت در احیای دریاچه ارومیه از طریق توسعه شیوه های نوین آبیاری و توسعه کشت محصولات کم آب بر و افزایش بهره وری آب کشاورزی، افزایش تولید محصولات راهبردی و ارتقای ضریب خود اتکایی آنها،افزایش تولید داخلی نهاده های کشاورزی، تامین ذخایر مطمئن راهبردی و تنظیم بازار داخلی، مثبت کردن تراز تجاری با توسعه صادرات، حفاظت و بهره برداری بهینه از منابع طبیعی و پايه و ارتقای سطح سرمایه گذاری در جهت تکمیل زنجیره ارزشی محصولات کشاورزی و بهبود سطح درآمد و زندگی بهره برداران عنوان کرد.
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: دانش بنیان کردن بخش کشاورزی، تجهیز اراضی کشاورزی حوضه آبریز دریاچه ارومیه به سیستمهای نوین آبیاری ، اصلاح الگوی کشت، کاهش سطح زیر کشت محصولات با نیاز آبی زیاد مانند چغندرقند، مدیریت مصرف آب و افزایش تولید در واحد سطح را از مهمترین راهکارهای اجرایی نجات دریاچه ارومیه و کاهش مصرف آب در بخش کشاورزی در سال گذشته عنوان کرد که این کارها در سال جاری نیز باید با اهتمام ویژه و به صورت عملی پیگیری و اجرا شود و در اولویت کارهای اجرایی سازمان قرار گیرد.
وی ادامه داد: برای به اتمام رساندن پروژه های عمرانی در حال احداث و نیمه تمام، راکد و فعال با ظرفیت بخش کشاورزی و دامی با توجه به اهمیت این بخش در رونق اقتصادی استان نیز نیازمند توجه ویژه مسئولین استانی و کشوری در جهت افزایش اعتبارات عمرانی ملی و استانی هستیم .
در ادامه پیگیری و اجرای برنامه های ارتقاء بهره وری و افزایش تولیدات محصولات راهبردی در بخش کشاورزی نیز از جمله موارد مورد تاکید رییس سازمان جهاد کشاورزی استان در این نشست بود.
وی همچنین تاکید کرد: امیدواریم براساس اصول کشاورزی پایدار و اولویت دادن به منویات مقام معظم رهبری با محوریت تولید ملی در سال جاری ، شاهد افزایش بیش از پیش راندمان تولید، صادرات و خود کفایی در تولیدات بخش کشاورزی باشیم .
برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از دیگر موارد مورد اشاره رییس سازمان جهاد کشاورزی در این جلسه بود، که در این زمینه خطاب به معاونین و مدیران حاضر در جلسه گفت: امیدواریم با تفاهم، همدلی و تلاش تمامی دست اندرکاران و عوامل برگزاری انتخابات، شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه در 29 اردیبهشت سال 96 در کشور و استان باشیم.
در ادامه این جلسه هریک از معاونین و مدیران حاضر در جلسه به تبیین برنامه ها و مشکلات مرتبط با حوزه کاری خود پرداختند.
 

نوشته شده در تاريخ دوشنبه ، 21 فروردين ماه ، 1396 توسط waajadmin

 
 

لينكهاي وابسته

 

امتياز به خبر

امتياز متوسط: 0
آراء: 0

لطفا با انتخاب گزينه مناسب به اين مطلب امتياز دهيد :

عالي
خيلي خوب
خوب
معمولي
بد

 

انتخاب ها

 
"اولین جلسه شورای هماهنگی معاونین و‌مدیران سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در سال 96 برگزارشد / تاکید بر اهتمام ویژه در جهت رونق اقتصادی و تولید ، توسعه صادرات غیرنفتی در استان / اجرای برنامه های ارتقاء بهره وری و افزایش تولیدات محصولات راهبردی" | ورود / عضويت در سايت | 0 نظر
مسئوليت نظرات ارائه شده بر عهده كاربر مي باشد .
درگاه در قبال متن نظرات ارائه شده تعهدي ندارد !

كاربران مهمان حق ارائه نظر در مورد مطالب اين درگاه ندارند . لطفا فرم عضويت در سايت را تكميل نمائيد.