روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی

جشن برداشت سیب و انگور در شهرستان ارومیه برگزار خواهد شد .
تاريخ نگارش : سه شنبه ، 20 مهر ماه ، 1389
موضوع :


 آقای دکتر محمدرضا اصغری ، رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی در برنامه زنده تلویزیونی گئجه لر که در مورخ 20/7/89 از ساعت 21:45 بصورت مستقیم بمدت 45 دقیقه از سیمای مرکز آذربایجان غربی پخش شد ، با اشاره به برگزاری جشن برداشت سیب و انگور در شهرستان ارومیه گفت : به شکرانه الطاف بیکران خداوند متعال در اعطای نعمات با ارزش و در راستای ارج نهادن به تلاشهای بی وقفه زحمتکشان بخش کشاورزی ، جشن ویژه برداشت محصولات سیب و انگور با حضور کشاورزان و مسئولین کشوری و استانی در تاریخ 21/7/89 در شهرستان ارومیه برگزار خواهد شد .


وی افزود : میزان تولید سیب درختی در استان آذربایجان غربی بیش از یک میلیون تن می باشدکه رتبه اول کشور را بخود اختصاص داده است . همچنین از کل 300 هزار هکتار باغات انگور کشور حدود 22 هزار هکتار آن در استان آذربایجان غربی احداث شده اند که سالانه با تولید 240 هزار تن محصول ، نقش مهمی در تامین درآمد و رفاه زندگی مردم استان دارد .
رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به هفته کاهش آثار بلایای طبیعی گفت : کشاورزان عزیز استان بخاطر اینکه بتوانند در مواجهه با بلایای طبیعی ، میزان خطر و ریسک را در واحد تولیدی خود کاهش بدهند ، ضمن رعایت توصیه های فنی کارشناسان ، باید محصولات خود را بیمه نمایند .
کد خبر : 175          ساعت : 22:25:32          تاریخ : 20-07-1389مرکز اطلاع رسانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی


منبع اين مطلب : سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی
http://www.waaj.ir

آدرس اين مطلب در اينترنت :
http://www.waaj.ir/mods.php?id=News&file=article&sid=175