روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی

مراسم جشن ولادت حضرت علی اکبر (ع) و بزرگداشت روز جوان در جهاد کشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد
تاريخ : يكشنبه ، 10 خرداد ماه ، 1394
موضوع :


  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره دامپزشکی آذربایجان غربی گفت : جوانان سرمایه های هر مملکتی به حساب می آیند و آینده و بقای حکومت به دست جوانان آن جامعه خواهد بود.


به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، حجت الاسلام مهدی ولی زاده در مراسم جشن ولادت حضرت علی اکبر و بزرگداشت روز جوان که در محل نمازخانه ساختمان شماره یک جهاد کشاورزی استان برگزار شد با اشاره به رشادت و شهامت جوانان میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس افزود: جوانان ما در هشت سال دفاع مقدس نیز علی اکبر را به عنوان الگو و اسوه خود قرار دادند و با نثار خون خود ثابت کردند که پشتیبان ولایت و انقلاب هستند.
ولی زاده ادامه داد : اکنون با پیشرفت علم و تکنولوژی دشمن از هر طریقی قصد منحرف کردن جوانان و در نهایت ضربه زدن به انقلاب را دارد؛ بنابراین جوان امروزی رسالتش سنگینتر است تا در دام و حیله دشمن نیافتد و این کار مستلزم این است که جوانان ایرانی با بصیرت و آگاه باشند و این امر نیز جز با الگو گرفتن از خصوصیات اخلاقی و رفتاری علی اکبر و بزرگان دینی امکان پذیر نیست.
وی خاطر نشان کرد : یکی از سوالات مهم در روز قیامت چگونگی استفاده از عمر خود در دوران جوانی است که باید قدر این دوران از زندگی را بدانیم تا در آخرت دچار خسران و پشیمانی نشویم .


منبع این مطلب سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی
http://www.waaj.ir

آدرس این مطلب در اینترنت :
http://www.waaj.ir/mods.php?id=News&file=article&sid=2091