روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی

بسترهای لازم برای ظهور امام زمان(عج) را باید در جامعه فراهم نمائیم
تاريخ : سه شنبه ، 12 خرداد ماه ، 1394
موضوع : رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : منتظران واقعی امام عصر باید با خود سازی و انتظار فرج زمینه و بسترهای لازم برای ظهور امام زمان(عج) را در جامعه فراهم نمایند.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان، اسمعیل کریم زاده در مراسم جشنی که به مناسبت میلاد یگانه منجی عالم بشریت با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی و کارکنان جهاد کشاورزی در نمازخانه این سازمان ترتیب یافت ، با اعلام این مطلب افزود: بزرگان ما براساس روایات و احادیث و سفارش ائمه معصومین علیهم السلام وظایفی را برای مردم درحال غیبت كبری بیان كرده‌اند كه هر یك از آنها خود زمینه ساز ظهور مهدی موعود(عج) خواهد بود وهمه ما در این زمینه مسئولیت بزرگی بر عهده داریم.
وی ادامه داد: ظهور حضرت حجت(عج) از اموري است كه در اسلام نسبت به آنها تأكيد زیادی شده و در حتميت آن ذره اي شك و شبهه وجود ندارد، خداوند متعال نیز در آیات متعدد قرانی به مؤمنان وعده داده است كه فرمانرواي بر روی زمین ظهور خواهد کرد و برآن سیطره خواهد یافت .
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی هم ضمن تبریک میلاد حضرت قائم(عج) و روز سربازان گمنام امام زمان، با اشاره به نشانه های ظهور این امام بزرگوار گفت : بنا بر احادیث معتبر شیعه و سنی، اگر تنها یک روز از عمر زمین باقی مانده باشد، امام زمان ظهور خواهد کرد.
حجت الاسلام و المسلمین سیدحامد ساجدی نژاد با اشاره به 6 شاخص ظهور و خروج امام زمان از غیبت، ادامه داد: خروج صفیانی از دمشق، کشتار فجیع در موصل عراق، کشته شدن نفس زکیه در کنار کعبه، فرو رفتن لشکر سوفیان در منطقه ای میان مکه و مدینه در زمین، خروج یمانی و صیحه آسمانی از نشانه های ظهور حضرت مهدی(عج) هستند.


منبع این مطلب سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی
http://www.waaj.ir

آدرس این مطلب در اینترنت :
http://www.waaj.ir/mods.php?id=News&file=article&sid=2100