روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی

حدود 40 درصد از روسای شبکه های دامپزشکی استان ازخانواده های معزز شهدا و ایثارگران انتخاب شده اند
تاريخ : چهارشنبه ، 24 آذر ماه ، 1395
موضوع : جلسات همزمان با هفته قرآن و عترت ، نشست صمیمی مدیر کل اداره دامپزشکی آذربایجان غربی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شاغل در اداره کل دامپزشکی استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، علی پیام مشاور امور ایثارگران استاندار در این نشست به رهنمودهای استاندار آذربایجان غربی در خصوص خدمت شایسته به ایثارگران و خانواده معظم شهدا اشاره و اظهار کرد: باید در راستای خدمت بی‌منت به خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان گام‌های بلندی برداشته ‌شود.
در این جلسه کامیار داهیم ، مدیر کل دامپزشکی استان نیز گفت : دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برای مسئولین روحیه بخش بوده و در این دیدارها علاوه بر پیگیری مسائل و مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر ، مسئولین نیز از روحیه والای انقلابی و معنوی خانواده های شهدا بهره مند می شوند.
وی ادامه داد: 48 نفر از پرسنل 260 نفری دامپزشکی استان را خانواده های شهدا و ایثارگران تشکیل داده اند و حدود 40 درصد از روسای شبکه های دامپزشکی ، ازخانواده های معزز شهدا و ایثارگران انتخاب شده اند.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ولی زاده ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره دامپزشکی استان با اشاره به آیه 95 از سوره نساء به افضل بودن اجر مجاهدین راه خدا بر قائدین اشاره و اضافه کرد: خانواده معظم شهدا و ایثارگران چشم و چراغ امت اسلامی هستند و این خانواده ها در دوران دفاع مقدس با عزم راسخ، ارزش ها و فضیلت های انقلاب را پاس داشته و در تحقق حاکمیت اسلام نقش اساسی ایفا کردند.
وی افزود: در سایه همین فداکاریها بود که امروز ، ایران اسلامی ، امن ترین کشور منطقه محسوب می شود.


منبع این مطلب سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی
http://www.waaj.ir

آدرس این مطلب در اینترنت :
http://www.waaj.ir/mods.php?id=News&file=article&sid=3718