روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی

دیدار رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با خانواده معظم شهید جهادگر محمد صمدی زاده و جانباز بالای 60 درصد نورالدین دیگاله به مناسبت هفته جهاد کشاورزی
تاريخ : پنجشنبه ، 27 خرداد ماه ، 1400
موضوع :


همزمان با 27 خرداد ماه سالروز تاسیس جهاد سازندگی  به فرمان امام خمینی (ره) و روز جهاد کشاورزی ، رییس سازمان به همراه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و جمعی از مسئولان سازمان جهاد کشاورزی استان با حضور در جمع خانواده معظم شهید جهادگر محمد صمدی زاده و جانباز 60 درصد نورالدین دیگاله با خانواده های آنها از نزدیک دیدار و گفتگو کردند.


 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، اکبر کرامتی رییس سازمان جهاد کشاورزی استان در این دیدار اظهار کرد: امروز همه ما مدیون خون شهدا هستیم چرا که آنان جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا ما امروز در آسایش و امنیت زندگی کنیم .

کرامتی تاکید کرد: دیدار با شما عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می شود.

وی در ادامه ضمن رسیدگی به مسائل و مشکلات این خانواده ها با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات ، صبر و استقامت این خانواده های گرانقدر تجلیل و قدر دانی کرد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان نیز با تجلیل از این اسوه‌های صبر و پایداری گفت: تلاش ما باید در جهت خدمت و قدردانی به خانواده  های شهدا، رزمندگان، جانبازان و آزادگان باشد و این یک وظیفه اخلاقی، دینی ، عرفی و اداری است .

لازم به ذکر است که شهید بزرگوار محمد صمدی زاده در جبهه های جنگ بر علیه باطل در مورخه 64.04.27 در منطقه عملیاتی حاج عمران بر اثر اثابت ترکش خمپاره به مقام رفیع شهادت نائل شد. نورالدین دیگاله نیز جانباز بالای 60 درصد مجروحیت در جنگ تحمیلی هستند که راننده امبولانس و جزو سریعترین رانندگان در زمان جبهه نام گرفته بودند که بر اثر اصابت ترکش خمپاره  دچار مصدومیت و جانباز شد و هم اکنون  نیز به افتخار بازنشستگی در سازمان جهاد کشاورزی استان نایل شده اند.

 

 
منبع این مطلب سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی
http://www.waaj.ir

آدرس این مطلب در اینترنت :
http://www.waaj.ir/mods.php?id=News&file=article&sid=7998