روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی

دیدار مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب با خانواده های معظم شهیدان جهادگر اردشیر عظیمی و بهروز پاک مهر
تاريخ : شنبه ، 29 خرداد ماه ، 1400
موضوع :


به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی و به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب با خانواده های معظم شهیدان جهادگر اردشیر عظیمی و بهروز پاک مهر دیدار و از صبر و بردباری خانواده های آنان تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، علی ديانتي مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندوآب در این دیدار اظهار کرد: شهدا برای صیانت از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی مجاهدت نمودند و با ایثار و از خودگذشتگی، جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و از وجب به وجب سرزمین مان پاسداری نمودند.
وی افزود: وظیفه ما زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، انتقال افکار، عقاید و رشادت‌های آنها به نسل جدید است چرا که به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا از خود شهادت کمتر نیست.»
دیانتی تصریح کرد: همه ما مدیون ایثارگری ها و رشادت‌های شهدا هستیم و برای ادای دین به شهدا باید ادامه دهنده راهشان باشیم.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جهاد کشاورزی گفت: جهادگران این نهاد انقلابی که امام راحل(ره) لقب سنگر سازان بی سنگر را به آنها دادند؛ نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ایفا نمودند و هم اکنون نیز در جبهه تامین امنیت غذایی در حال فعالیت و خدمت به میهن عزیزمان هستند.
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب اذعان داشت: جهاد کشاورزی شهرستان میاندوآب ۴ شهید تقدیم انقلاب اسلامی نموده و ۱۳ جانباز، ۳ آزاده و ۱۱۸ رزمنده از جهادگران این شهرستان با حضور در ستاد پشتیبانی جنگ تحمیلی، هم دوش برادران خود در سپاه پاسداران در جهبه های نبرد حق علیه باطل حماسه ها آفریدند.
گفتنی است شهید بهروز پاک مهر ( مکاریان) در سن ۲۱ سالگی، در دوم مرداد ماه سال ۱۳۶۷، در منطقه عملیاتی دهلران - عین خوش به دست نیروهای بعثی عراق و شهید اردشیر عظیمی، در سن ۲۲ سالگی، در ورودی شهر مهاباد، در سی ام آذر ماه سال ۱۳۶۲ به دست منافقین به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.منبع این مطلب سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی
http://www.waaj.ir

آدرس این مطلب در اینترنت :
http://www.waaj.ir/mods.php?id=News&file=article&sid=8006