روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی

قدردانی رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از حضور پرشور مردم و تلاشگران عرصه تامین امنیت غذایی استان در صحنه انتخابات
تاريخ : يكشنبه ، 30 خرداد ماه ، 1400
موضوع :


رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در پیامی از حضور پرشور مردم ، کشاورزان، عشایر و تمامی تلاشگران عرصه تامین امنیت غذایی استان درصحنه انتخابات ۲۸ خرداد امسال قدردانی کرد.


 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، در متن این پیام چنین امده است :

با برگزاری  شکوهمندانه انتخابات 28 خرداد ، برگ زرین دیگری از مردم سالاری دینی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، با هدایت ها و رهبری داهیانه و حکیمانه ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) به ثبت رسید.

بی شک پیروز واقعی این میدان، ملت قدرشناس، بصیر و هوشیار کشورمان هستند که علی رغم وجود مشکلات و ترغیب دشمنان انقلاب مبنی بر تحریم انتخابات، با مشارکت ارزشمند خود علاوه بر به نمایش گذاردن تعهد دینی و عزم ملی، توطئه بدخواهان نظام را همچون همیشه خنثی نمودند.

درود برشرف و غیرت شما مردم ولایت مدار که یکباردیگر باحضورگرمتان دل امام خمینی (ره) ، شهدا و به ویژه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را شاد کردید و به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتید و با حضور مقتدر و حداکثری پای صندوق‌های رای در ۲۸ خرداد عهدی دیگر با ولایت و شهدا بسته و باعث یاس و ناامیدی دشمنان شدید.

امیدواریم که با استفاده از ظرفیت های داخلی و گسترش تعاملات منطقه ای و بین المللی، فصل نوینی از تحقق عدالت اجتماعی، کمک و حمایت از محرومان جامعه و رفع مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور مخصوصا ارتقای مشکلات بخش کشاورزی را در سایه توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و کمک و همیاری تمام دلسوزان و نخبگان جامعه به ویژه جوانان انقلابی در توسعه امر خطیر سازندگی و آبادانی کشور را شاهد باشیم.

اکبر کرامتی

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربیمنبع این مطلب سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی
http://www.waaj.ir

آدرس این مطلب در اینترنت :
http://www.waaj.ir/mods.php?id=News&file=article&sid=8009